Uniqa ubezpieczycielem roku 2020 wg Gazety Ubezpieczeniowej

przez Super User

UNIQA ubezpieczycielem 2020 roku...

UNIQA ubezpieczycielem 2020 roku według Gazety Ubezpieczeniowej!

2020 był rokiem wielkich zmian dla UNIQA, ale również i sukcesów! Gazeta Ubezpieczeniowa przyznała nam tytuł Ubezpieczyciela Roku!

Gazeta Ubezpieczeniowa opublikowała swój przegląd wydarzeń z 2020 roku, nadając wyróżnienia w kilku kategoriach. Nam przypadło miano Ubezpieczyciela Roku! W uzasadnieniu możemy przeczytać m.in. o naszej transformacji cyfrowej, w tym automatyzacji procesów, nowych aplikacjach, jak UNIQA Go czy iUNIQA. Redaktorzy zwrócili też uwagę na nasze sprawne przejście na pracę zdalną oraz podtrzymywanie relacji z partnerami w czasie pandemii, chociażby przez Akcelerator Wiedzy Brokera.

Nie mogło też zabraknąć integracji UNIQA i AXA, dzięki której zostaliśmy 5. największą grupą ubezpieczeniową w Polsce. Doceniono również nasz wkład w walkę z pandemią koronawirusa, czyli #UNIQAwspiera oraz zaangażowanie UNIQA w akcję Polskiej Izby Ubezpieczeń, w której razem z 17 innymi ubezpieczycielami, sfinansowaliśmy dodatkowe call center dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

W 2020 roku zdobyliśmy również takie wyróżnienia, jak: Superbrands, Instytucja Roku, Perła Polskiej Gospodarki, Solidny Pracodawca, Lider Świata Bankowości i Ubezpieczeń, Grand Prix Corporate za kampanię "Dźwięki bezpieczeństwa". 

 

Katarzyna Ostrowska
rzeczniczka prasowa UNIQA Polska

 

data publikacji: 14.01.2021 r.